[box_title font_size=”18″]درباره ما[/box_title]

به نام خدا

تایپ دانشجو، نامی آشنا برای جامعه مهندسین عمران، معماری، تأسیسات ساختمان و شهرسازی در استان خراسان رضوی و استان های همجوار است، چرا که با قدمتی بالغ بر ربع قرن این مجموعه در راستای نیازهای منابع و رفرنس های مراجع معتبر دانشجویان دیروز و مدیران امروز بوده و می باشد.

این گردش مداوم 40 ساله در این امر مهم ماهیت این مجموعه را به مرکزی مجهز و معتبر تخصصی عمران و معماری جهت تأمین نیاز تمامی دست اندرکاران ساخت و ساز اهم از کلیه دستگاههایی اجرائی، ادارات، شرکت ها و دانشجویان و جامعه ی مهندسین با مأخذ بالغ بر 3000 عنوان نشریه، کتاب و بخشنامه های پروژه هایی عمرانی گردانده، که در تمام مدت 16 ساعت کاری طول روز پاسخگوی متقاضیان می باشد.

و از آنجائیکه به لطف خداوند متعال تجهیزات فراهم آمده در سال های متمادی و به روز شدن آن ها با تکنولوژی دیجیتال و نیروی کارآزموده و متخصص توانایی چاپ دیجیتال( نشررومیزی) را فراهم آورده تا بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن فرم های مختلف کارگاهی، رزومه، بولتن و کتب با تیراژهای پایین را آماده و ارائه نمایم.

باشد که انشاالله توفیقات به دست آمده مرضی خداوند متعال و خدمتی از این مرکز به جامعه مهندسین و دست اندرکاران ساخت و ساز در جوار حضرت رضا (ع) آلاف التحیت ثناء مورد قبول گردد.